Heittokoulutusta seuran jäsenille sertifioidulta heittokouluttajalta

Seura tarjoaa tästä vuodesta eteenpäin jäsenilleen entistä paremmat mahdollisuudet kehittyä perhonheiton jalossa taidossa. Koulutusta pitää FFI:n sertifioima perhonheiton opettaja Jarmo Hurri. Koulutusta on saatavilla yhdenkäden vavoille sekä kahdenkäden vavoille. Koulutus on maksuton seuran jäsenille.  Jäsenistölle on lähetetty sähköpostia aiheesta  sekä tarkempi seloste koulutusten sisällöistä.

Jos et jostain syystä saanut sähköpostia ota yhteyttä helsinginperhokalastajat@gmail.com

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s