27.10 Syyskokous ja haukiperhojen sidontaa

Seuran sääntömääräisen syyskokous järjestetään to 27.10 Klo 18 alkaen. Kokouksen asialistalla normaaliin tapaan tulevan vuoden toimintasuunnitelma, talousarvio sekä johtokunnan kokoonpano. Tule kuulemaan tulevista suunnitelmista ja vaikuttamaan seuran toimintaan. Myös johtokuntaan kaivataan aina uusia innokkaita tekijöitä.

Kokouksen jälkeen jatketaan iltaa haukiperhojen sidonan merkeissä, kun Mika Pettinen sidottaa perinteisiä Hollow Deceiver perhoja kahdella tapaa. Varaa siis myös sidontavälineet ja haukiperhoihin soveltuvaa lankaa mukaasi. Muut materiaalit tulevat seuran puolesta.

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s